İnsan Kaynakları
Hizmet Alanlarımız
- Konut İnşaatları
- İş Merkezleri
- Otel İnşaatları
- Çelik Yapılar
- İçme Suyu İnşatları
- Kanazilasyon İnşaatları
- Atık Su Arıtma İnşaatları
- İçme Suyu Arıtma İnşaatları
- Yapı Dekorasyon ve Tasarımları
- Enerji Yapıları
- Güçlendirme Projeleri
- Sanayi Yapı İnşaatları
- Müşavirlik Hizmetleri
- Mimari ve Statik Proje
Döviz Kur
Döviz Alış Satış
Dolar
Euro
 
HAKKIMIZDA
SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  2009 yılında İnşaat Mühendisi Servet Sağlam ‘ın  girişimleriyle kurulmuş ve  inşaat sektöründe çalışmalarına başlamıştır. Bu tarihten sonra yurt içindeki çalışmalarıyla ismini inşaat sektöründe başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. 

Kaliteli malzeme ve işçilik, estetik proje, zamanında teslim, her biten projeden sonra daha iyi sonuçlara ulaştıracak metod ve teknolojiyi uygulayarak SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  için genel prensip olmuş ve bu prensipli çalışmayla SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  bugün faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kalite ve güvenin simgesi olmuştur. 
MİSYON VE VİZYON
Misyonumuz : İnşaat ve Mühendislik alanında yeni teknolojileri kullanarak sektörde özel en iyi hizmeti sunmak. Bu amaçla güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile sektörde tercih edilen bir firma olmak.
Vizyonumuz : Kalite ve mükemmeli yakalayarak en ileri mühendislik ve inşaat teknolojileri ile istikrarlı olmak, ve bu suretle iş alanlarını artırarak sektörde uluslararası marka olmaktır.
İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞÇİ SAĞLIĞI POLİTİKAMIZ

SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK olarak İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı; çalışma hayatının en önemli unsurudur ve bir yaşam biçimidir. İş Sağlığı ve İş Güvenliği toplum kadar işletmelerin geleceği açısından da önemlidir.

Tüm çalışanlarımıza ve alt yüklenicilerimize eğitim olanakları sunarak,
İş Güvenliği ve Çevre konularında sürekli iyileşmeyi hedefleyerek,
Projeler gerçekleştirilirken doğal kaynakları korumak,
Atık miktarlarını en aza indirmek,
Hava, Su, Toprak kirlenmesini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tedbirleri alarak,
İSİG ( İş Sağlığı İş Güvenliği ) ve Çevre ile ilgili, Yürürlülükte bulunan ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, standartlara ve tüm yasal yükümlülüklere eksiksiz uyarak,
Tüm süreçlerde Çevre Etki Değerlendirmeleri yaparak, sürekli iyileştirme ile olumsuz etkileri ortadan kaldırarak,
Sıfır iş kazası, sıfır Çevre Kazası ve Tüm meslek hastalıklarını önleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  olarak; Kalite Yönetim Sistem Şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlıyoruz. İnşaat sektörüne ait teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulamaktayız.. Çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, Tüm çalışanlarımıza kalite ve iş güvenliği bilincini tesis ederek, eğitim olanakları sunarak, bireysel gelişmelerine olanak sağlayarak, gerçekleştiğimiz ve gerçekleştirmekte olduğumuz her yapıda tasarım, malzeme ve işçilik kalitesi sağlayarak ve en yüksek seviyeye ulaşarak, inşaat sektörünün her kademesinde değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak, kalite konusunda lider rolümüzün tüm gereklerini yerine getirerek, Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.

Tüm Hakları Saklıdır 2013 İzinsiz Kullanılamaz Yayınlanamaz Servet İnşaat ve Mühendislik
web tasarım