İnsan Kaynakları
Hizmet Alanlarımız
- Konut İnşaatları
- İş Merkezleri
- Otel İnşaatları
- Çelik Yapılar
- İçme Suyu İnşatları
- Kanazilasyon İnşaatları
- Atık Su Arıtma İnşaatları
- İçme Suyu Arıtma İnşaatları
- Yapı Dekorasyon ve Tasarımları
- Enerji Yapıları
- Güçlendirme Projeleri
- Sanayi Yapı İnşaatları
- Müşavirlik Hizmetleri
- Mimari ve Statik Proje
Döviz Kur
Döviz Alış Satış
Dolar
Euro
 


SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  2009 yılında İnşaat Mühendisi Servet Sağlam ‘ın  girişimleriyle kurulmuş ve inşaat sektöründe çalışmalarına başlamıştır. Bu tarihten sonra yurt içindeki çalışmalarıyla ismini inşaat sektöründe başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. 

Kaliteli malzeme ve işçilik, estetik proje, zamanında teslim, her biten projeden sonra daha iyi sonuçlara ulaştıracak metod ve teknolojiyi uygulayarak SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  için genel prensip olmuş ve bu prensipli çalışmayla SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  bugün faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kalite ve güvenin simgesi olmuştur. 

İnşaat sektöründeki güvenilirliğiyle  SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK; bu dev ve zorlu endüstride gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne başarılarıyla  öncü bir rol üstlenmiştir.

SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK;  bugüne süregelen bilgi birikimi ile Türk inşaat sektörüne katkıda bulunmak ve bu sektörde bir lider olmayı hedeflemekte birlikte yoluna devam etmektedir.

SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK;  tüm süreçlerde, kurumların ve müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firma olmayı hedeflemektedir. Hizmet ulaştırdığımız her yeni birey ve kurum, bu değerler zincirinin bir parçası olarak aramıza katılmaktadırlar. 

SERVET İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK  ;İnşaat sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet vermeyi, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedeflemektedir. Bütün projelerimizde ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

 


 
web tasarım